Wybielanie zębów lampą BEYOND

Piękny biały uśmiech jest marzeniem wielu pacjentów, jednak nie każdy może cieszyć się idealną bielą zębów, codzienna dieta (kawa, herbata, czerwone wino, papierosy) powodują stopniowe i nasilające przebarwienie zębów. Profesjonalne zabiegi higienizacyjne wykonywane regularnie pozwalają zachować zdrowie dziąseł i zębów jednakże zmiana barwy zęba możliwa jest jedynie za pomocą zabiegów profesjonalnego wybielanie zębów.

Zabieg wybielania wykonywany jest przy użyciu preparatów firmy BEYOND która uznawana jest za światowego lidera w dziedzinie wybielania zębów.

Zabieg wybielania zębów odbywa się podczas jednej wizyty i polega na pokryciu zębów wybielającym żelem oraz zaktywowaniu go przy pomocy światła lampy BEYOND.

Profesjonalne wybielanie trwa od 20 do 45 minut i jest całkowicie bezpieczne. Po zabiegu zęby stają się jaśniejsze o 5 do 14 tonów w 16 stopniowej skali VITY służącej lekarzowi do oceny koloru zębów.
Po zabiegu obowiązuje przez 3 do 5 dni tzw „biała dieta” czyli spożywanie pokarmów nie zawierających intensywnych barwników zarówno sztucznych jak i naturalnych. Dodatkowych szczegółowych informacji udziela lekarz przed zabiegiem wybielania.

Przypominamy o zachowaniu białej diety po zabiegu wybielania zębów!