Aparaty ortodontyczne Incognito 3M

Aparaty lingwalne incognito 3M – jeśli cenisz naturalny piękny uśmiech i wygląd zewnętrzny a z drugiej strony indywidualizm oraz perfekcyjną jakość skuteczność działania aparat linkowany incognito jest dla ciebie!
Ten ekskluzywny aparat oferuje innowacyjne na rynku rozwiązania w leczeniu wad zgryzu. Zamki w tym aparacie wykonane są ze złota indywidualnie dla Pacjenta i umiejscowione po wewnętrznej stronie zębów (od strony językowej) co sprawia że są one całkowicie niewidoczne.

Leczenie

Leczenia rozpoczyna się od pobrania wycisków zamów pacjenta I przesłanie ich do laboratorium w Niemczech gdzie indywidualne dla pacjenta wykonywany jest aparat stop złota którego wykonany jest aparat umożliwia na bardzo precyzyjne wykonanie wszystkich elementów co ma fundamentalne znaczenie podczas leczenia.

Na kolejnej wizycie lekarz zakłada aparat pacjentowi instruuję go co do zasad użytkowania I pielęgnacji aparatu

Zobacz jak działa Incognito 3M

Aparaty Incognito
Indywidualnie dopasowane do Twoich zębów
Zamki Incognito™ robią wrażenie swoją perfekcyjnością już od pierwszego dnia. Niewidoczne z zewnątrz, idealnie dopasowują się do Twoich zębów. Na całym świecie pacjenci doceniają je jako wyjątkową alternatywę dla aparatów konwencjonalnych. To pierwsze niewidoczne aparaty ortodontyczne.
Niewidoczne z zewnątrz
Aparat Incognito™ jest umieszczony po wewnętrzej strony Twoich zębów i nie może być widoczny z zewnątrz.
Przyjemny komfort noszenia
Aparat jest wyjątkowo płaski. Dzięki temu nie przeszkadza w codziennym życiu. Nie utrudnia również szczotkowania zębów.
Skuteczny jak inne zamki ortodontyczne
Aparaty Incognito™ działają równie skutecznie i szybko, jak tradycyjne aparaty widoczne na zewnątrz. Dzięki temu czas leczenia tym aparatem nie wydłuża się.
Przyjazny dla alergików
Aparaty Incognito™ są wykonane ze stopu złota. Mogą więc być polecane pacjentom uczulonym na nikiel, zawarty w materiałach z których wykonana jest większość tradycyjnych, metalowych aparatów.